• SPRING TIME!
    SPRING TIME!

Już w tym roku - po raz pierwszy na zaprzęgowej mapie świata - w samym centrum Europy - CAI3* Ptakowice, które odbędą się w dniach 24-27 sierpnia 2017 razem z XXXIII Mistrzostwami Polski w Powożeniu Zaprzęgami Parokonnymi...

@LANDO EQUESTRIAN CENTER

 >>> PROMO VIDEO LANDO EQUESTRIAN CENTER HERE <<<

 

Ptakowice to nowe miejsce na zaprzęgowej mapie świata, gdzie powstał przepiękny Ośrodek Jeździecki, stworzony przez Zawodnika dla Zawodników. Profesjonalna infrastruktura w połączeniu z najlepszym wyposażeniem tworzy perfekcyjne zaplecze do treningu zawodników i organizacji zawodów, nie tylko w dyscyplinie powożenia ale i skoków czy ujeżdżenia.

Ośrodek Jeździecki Lando to gwarancja najwyższego standardu w przepięknym otoczeniu Tarnowskich Gór.

Debiut Ośrodka na arenie międzynarodowej odbędzie się w sierpniu tego roku, kiedy to odbędą się międzynarodowe zawody rangi CAI3*. Komitet Organizacyjny już wkrótce przedstawi skład Sędziowski.

Już dzisiaj może zapewnić, że Osoby Oficjalne, które zostaną zaproszone do zespołu Sędziów wielokrotnie brały udział w zawodach międzynarodowych CAI3*, CAIO4* oraz Mistrzostwach Świata i Europy. Możliwe, że część z nich będzie częścią nadchodzących Mistrzostw Świata w Powożeniu Zaprzęgami Parokonnymi w Lipicy w tym roku.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i śledzenia informacji na bieżąco!