Aktualności z kraju

XXXIII Mistrzostwa Polski w Powożeniu Zaprzęgami Parokonnymi oraz Międzynarodowe Zawody CAI3* - to wszystko odbędzie się w Ośrodku Jeździeckim Lando w dniach 24-27 sierpnia 2017. 

@OŚRODEK JEŹDZIECKI LANDO

>>> VIDEO PROMUJĄCE MISTRZOSTWA POLSKI I CAI3* <<<

DRIVING CUP zaprasza na V eliminację zawodów halowych, które odbędą się w Zakrzowie (woj. opolskie). Zawody odbędą się w dniach 18-19 marca. Wszystkich chętnych do udziału w zawodach zapraszamy do zgłaszania się!

VIDEO Z PRZEJAZDÓW BY GRZEGORZ WITKOWSKI

WYNIKI KOŃCOWE

Single - Adam Rak / Pary - Gracjan Pietruszka / Pony - Sebastian Cichocki / Czwórki - Bartłomiej Kwiatek

WYNIKI UJEŻDŻENIE 

Single - Bartłomiej Kwiatek / Pary- Jarosław Kalinowski / Pony- Dominika Rimke / Czwórki- Bartłomiej Kwiatek

LISTA STARTOWA MARATON

W przyszłym tygodniu odbywają się kursy sędziów, stewardów, delegatów technicznych i gospodarzy toru, na Woli w Poznaniu. Ilość kursantów to aż 47 osób!

Zapraszamy do zapoznania się z listą uczestników TUTAJ

Zapraszamy do zapoznania się z planem zajęć TUTAJ

Wiemy już na pewno... w tym roku niestety nie odbędzie się letnia edycja Cavaliady - Summer Jumping w Kołobrzegu. Organizator nie rezygnuje jednak ostatecznie z tej formy zawodów - jak przekazał w oficjalnym komunikacie  powrót Cavaliady na nadbałtyckie plaże nie jest w kolejnych latach wykluczony...

Poniżej galerie foto z edycji 2016:

GALERIA DRIVING MASTERS 

GALERIA  DRIVING MASTERS K. RÓWNOLEGŁY

>>>VIDEO ZWYCIĘSKI PRZEJAZD ADRIAN KOSTRZEWA<<<

fot. K. Jarczewski

Komisja Powożenia PZJ i Menadżer Dyscypliny - Marek Baryłko, zwracają się z prośbą do wszystkich zainteresowanych o wysyłanie sugestii związanych ze zmianami w Nowych Przepisach Powożenia, Warunkach i Trybie Uzyskiwania Uprawnień Sportowych oraz Normach na Klasy Sportowe. Środowisko zaprzęgowe ma możliwość przedyskutowania proponowanych zmian i wysyłania swoich sugestii. Termin przysyłania zmian i sugestii to: KONIEC MARCA 2017. 

E-mail kontaktowy: mbarylko@interia.pl