Drukuj
Kategoria: Aktualności ze świata

Początek marca oznacza kolejną odsłonę kultowych warsztatów Horse in Sport - organizowanych w celu rozwoju dyscypliny powożenia i nie tylko. Egzaminy i szkolenia dla osób oficjalnych, ciekawe wykłady i zajęcia praktyczne oraz prezentacja najważniejszych imprez i ośrodków zaprzęgowych na świecie...

@HIPPOEVENT

 

 

Horse in Sport 2019 pod hasłem "Moving forward..." 

Ta wspaniała - coroczna inicjatywa ma na celu zintegrowanie ludzi, za pomocą pasji do koni. W roku 2019 - Horse in Sport będzie skupiać podmioty jeździeckie -  odnoszące sukcesy zarówno sportowe jak i hodowlane - które co roku przyciągają uwagę setki tysięcy widzów, dzięki wspaniałym zwierzętom jakimi są konie.

W pierwszym tygodniu Marca 2019 - Hippoevent organizuje coroczną konferencję we wspaniałym Ośrodku: x-bionic Sprehe w Samorin na Słowacji.

 

Warsztaty, Kursy FEI i więcej...

Czekają na was specjalnie wyselekcjonowane wykłady oraz prezentacje podczas warsztatów otwartych. Dla osób oficjalnych przewidziane są kursy FEI na międzynarodowych: Sędziów/ Gospodarzy Toru/ Stewardów/ Delegatów Technicznych. Da to możliwość połączenia kursów dla osób oficjalnych które wyznaczają ramy sportu -  z praktycznymi i teoretycznymi zajęciami dla zawodników/ organizatorów/ hodowców/ fanów jeździectwa/ mediów/ specjalistów od PR itd.

Zebranie w jednym miejscu interesujących informacji i perspektyw oraz doświadczeń, a także możliwość wejścia w interakcję ze zgromadzonym środowiskiem pozwala na zgromadzenie dawki kompleksowej wiedzy, którą można zabrać do domu i wykorzystać na swoje potrzeby.

 

3 Główne Zagadnienia - podczas otwartych warsztatów w Sobotę & Niedzielę na licznych wykładach i zajęciach praktycznych:

Co zrobić aby uczynić nasz sport bardziej popularnym? Więcej widzów, więcej mediów, więcej sponsorów... Jako przykłady - prezentacja wydarzeń jeździeckich, które już odniosły sukces oraz zwrócenie szczególnej uwagi na Puchar Świata w Powożeniu

 

Co powinno się robić w sytuacjach wypadkowych? Prezentacja w teorii i praktyce - z radzeniem sobie w sytuacjach kryzysowych...

 

Sport zaprzęgowy to jedyna dyscyplina, w której możemy oglądać tak wiele różnych ras - ale czy na długo? Przykład koni lipicańskich w sporcie zaprzęgowym oraz czy Mistrzostwa Świata Młodych Koni dają szansę na trwałość takiego stanu rzeczy?

 

Dzięki możliwości spotkania się z ludźmi ze światowego środowiska jeździeckiego, podczas wydarzenia w topowej lokalizacji z tak ogromnym potencjałem, jaki posiada Ośrodek Jeździecki x-bionic Sprehe - Kongres Horse in Sport staje się jednym z wydarzeń w roku na których trzeba być.

To już drugi raz, kiedy Kongres Horse in Sport odbędzie się w tej lokalizacji - Samorin, Słowacja - która powstała z myślą stworzenia jak najlepszych warunków dla wszystkich zainteresowanych. Powyższe gwarantują: nowoczesne centrum kongresowe, ekskluzywny hotel, czy restauracje i bary dostępne w najbliższej okolicy. 

Idealny dla wszystkich dyscyplin jeździeckich, jako kreator wydarzeń jeździeckich - najlepszy ośrodek do organizacji Kongresu. X-bionic Sprehe jest jednym z największych i najnowocześniejszych ośrodków na świecie - jest miejscem, gdzie entuzjazm i ekscytacja na temat jeździectwa łączy się w to co najważniejsze - w nieocenioną miłość do koni. 

 

DZIEŃ DOBRY SPORT ZAPRZĘGOWY!

 

... w 2019 roku - odbędą się tu również pierwsze zawody zaprzęgowe! W dniach 26-28 lipca 2019 w Samorin podczas popularnego x-bionic Summer Tour. Najlepsi zawodnicy świata, w kategorii zaprzęgów czterokonnych już potwierdzili swoją obecność.

Do x-bionic Sprehe znajdziemy bardzo ławy dojazd z Wiednia, Bratysławy czy Budapesztu. Międzynarodowe lotniska w Wiedniu i Bratysławie proponują bardzo dogodne połączenia z całym światem. Transport dla uczestników kongresu: lotnisko <-> Samorin - będzie dostępny.

Szczegółowy program i więcej informacji w LINKU wraz z rejestracją ON-LINE dostępną już --> TUTAJ