Już w przyszłym tygodniu - 15 lutego (piątek) od godziny 11:00 będzie można uczestniczyć w Wystawie Ogierów Hodowlanych, organizowanej na terenie SO Łąck. Program przewiduje prezentację najlepszych zaprzęgowych koni na świecie z oferty Stada Ogierów w Książu...

@SO KSIĄŻ

@SO ŁĄCK

Sezon stanówki za pasem - co oznacza, że najwyższe czas aby decydować się i przymierzyć do wyboru odpowiedniego ogiera. Jeśli chodzi o rasę koni śląskich dedykowanych do sportu zaprzęgowego - oferta Stada Ogierów w Książu nie ma sobie równych.

Ze względu na współpracę jaka została nawiązana pomiędzy OHZ Kamieniec Ząbkowicki wraz z SO Książ, a Stadem Ogierów w Łącku - ogiery z oferty Książa, przebywają w województwie mazowieckim przez okres dwóch miesięcy. Wynika to z faktu, iż infrastruktura tego miejsca pozwala na odpowiedni trening koni przez Bartłomieja Kwiatka, w okresie zimowym. 

W związku z powyższym zrodził się pomysł, aby zaprezentować stawkę najlepszych ogierów z SO Książ właśnie w Łącku - podczas Wystawy Ogierów Hodowlanych - na którą serdecznie Państwa zapraszamy!

To świetna propozycja nie tylko dla hodowców koni rasy śląskiej, ale zarówno dla miłośników i pasjonatów sportu zaprzęgowego - którzy będą mogli przyjrzeć się z bliska mistrzowskim koniom.