#mazurekhorseteam jedzie na Igrzyska Jeździeckie do USA!!! Mamy przyjemność ogłosić, że zespół Mazurek Horse Team otrzymał możliwość startu na Igrzyskach Jeździeckich w Tyron (USA), które będą przebiegać w dniach od 11 do 23 września 2018 roku...

Będzie to największa impreza jeździecka odbywająca się raz na 4 lata, tym razem na kontynencie amerykańskim. To wielkie przedsięwzięcie zarówno finansowe, jak i logistyczne. Konie przemierzą 3,500 km, którym oczywiście nasz Team będzie towarzyszyć. To trzeci - po Kentucky (USA) w 2010 roku i Normandii (Francja) w 2014 roku - start naszego zespołu na imprezie tej rangi. Ale pierwszy, w którym na inny kontynent lecą razem z zespołem ich polskie konie! 
Już teraz serdecznie dziękujmy wszystkim prywatnym Osobom, które udzieliły nam wsparcia finansowego, albowiem bez Ich pomocy nasz wyjazd byłby niemożliwy. Cieszymy się, że dzięki Nim zaprezentujemy jakie konie hodujemy w naszym kraju do pięknej dyscypliny powożenia zaprzęgami czterokonnymi oraz, że polska reprezentacja będzie konkurować z najlepszymi powożącymi na świecie.

Jeszcze raz Wielkie Dziękuję! Mazurek Horse Team.