Przedstawiamy serię ekskluzywnych wywiadów, których premiera na naszej stronie, specjalnie dla Was! W pierwszej odsłonie - Toni Bauer - wybitny zawodnik i szkoleniowiec, którego spotkać będzie można na zawodach w Koszęcinie... Wywiad przeprowadził Krzysztof Szuster.

W kooperacji z CIAT KOSZĘCIN

 

Aby przybliżyć sylwetki osób, które będą sędziować I Konkurs Tradycyjnego Powożenia w Koszęcinie postanowiłem przeprowadzić z nimi wywiady. Na każdych zawodach nawet tych w tradycyjnym powożeniu z respektem, a nawet można powiedzieć z pewnym dystansem i często z nieuzasadnionym "strachem" podchodzimy do sędziów. A są to osoby życzliwe, które wyrosły przy koniach, pielęgnują miłość do tradycji dbałości o historyczne powozy czy rzędy końskie . Często są właścicielami pokaźnych kolekcji zabytkowych powozów.

 

Postanowiłem zacząć od Toni Bauera - sędziego AIAT , który dzień przed zawodami w Koszęcinie poprowadzi szkolenie dla wszystkich chętnych poznania idei i zasad które warto przestrzegać startując w tych barwnych i uroczych konkursach .

 

TUTAJ ZNAJDZIECIE PEŁNĄ WERSJĘ EKSKLUZYWNEGO WYWIADU Z TONIM BAUEREM

 

 

Attachments:
FileFile size
Download this file (Wywiad_ToniBauer_driving_pl.pdf)Wywiad_ToniBauer_driving_pl.pdf3582 kB