Waldemar Kaczmarek i Adrian Kostrzewa nie będą rywalizować w Lublinie podczas drugiej eliminacji VW HPP... Dlaczego?

Mistrz Polski w Powożeniu Zaprzęgami Parokonnymi i drugi w rankingu po HPP w Poznaniu, Waldemar Kaczmarek, nie wystartuje w Lublinie. Niestety z powodów osobistych musiał zrezygnować z przyjazdu na Halowy Puchar Polski w Powożeniu Zaprzęgami Parokonnymi. Jak mówi, bardzo żałuje, że nie może podjąć rywalizacji ale będzie trzymał kciuki za swoich kolegów i jest przeświadczony o tym, że i bez jego udziału zawody w Lublinie przyniosą wiele emocji.

Brązowy medalista Mistrzostw Polski w Powożeniu Zaprzęgami Parokonnymi i czwarty w rankingu po HPP w Poznaniu, Adrian Kostrzewa również nie będzie startował w Lublinie. Powodem rezygnacji jest kontuzja jednego z koni, które oglądaliśmy w Wielkopolsce. Adrian również będzie kibicować swoim kolegom i ma nadzieję, że rywalizacja będzie zacięta.

Niestety w sporcie nie zawsze wszystko idzie po naszej myśli. Są sytuacje, które zmuszają nas do podjęcia wyboru i uniemożliwiają start w zawodach, do których przygotowywaliśmy się w pocie czoła. Tak właśnie jest w wyżej wymienionych dwóch przypadkach.

W związku z rezygnacją ze startu w/w dwóch zawodników, w Lublinie obejrzymy: Jacka Kozłowskiego, Bartłomieja Kwiatka, Arkadiusza Górskiego i Stanisława Janika. Czterech zawodników, którzy mają szansę zawalczyć o kolejne punkty w rankingu VW HPPP.

Drodzy kibice, musicie dać z siebie wszystko, Cavaliada Lublin i zaprzęgi już jutro!!!

                          Adrian Kostrzewa; VW HPPP Poznań 2013; fot. Ewa Imielska-Hebda